Expřítelkyně – v životě vždy krok zpátky

Expřítelkyně – v životě vždy krok zpátky

Dlouhé a někdy až těžce pochopitelné téma jsou vztahy. Každý vztah je totiž jiný, ale jeho průběh je u každého stejný, jednou je vše nadmíru fantastické a jindy zase pěkně potrápí a přivádí člověka k šílenství. Pokud je však vztah už jednou odkázaný ke svému ukončení, není důvod se vracet k něčemu, co už jednou mělo svůj zdárný konec. Ženy jsou samy o sobě pro muže tvrdým oříškem, ale expřítelkyně vám můžou udělat ze života peklo a přivést vás do stádia, kdy se v životě vrátíte zase zpátky.
konec hry.jpg

Zaměřte se na důvod rozchodu

Jestli se s chladnou hlavou zamyslíte nad tím, co předcházelo vašemu ukončení vztahu s vaší dívkou, rázem pochopíte, že to nebylo asi nic banálního. Museli vás k tomu vést nějaké kroky a činy, které se vám zdáli neodpustitelné a tím pádem pro vás bylo i nemyslitelné nadále zůstávat ve vztahu se ženou, se kterou to už nemělo smysl táhnout dál.
Zcela jistě to nebyla žádná maličkost, a tak neudělejte stejnou chybu v tom, že vstoupíte dvakrát do stejné řeky.

Lepší to už nebude

Máte pocit, že váš vztah potřeboval jen pauzu, abyste se k sobě mohli opět vrátit, a tak nějak si uvědomit, že patříte k sobě?
S určitostí si lžete do očí. Fakt, že jste teď více v pohodě a myslíte si, že vám odloučení prospělo svědčí jen o tom, že bylo správné rozhodnutí vzdát se jeden druhého. Prosperující vztah, který má vydržet „věčně“ nikdy nepotřebuje žádnou přestávku a čas na to, dát si myšlenky a pocity do pořádku.
smutná žena v lese.jpg

Najdete lepší!

Mnoho mužů má přirozený strach z nového začátku s novou ženou. I z toho neméně důležitého důvodu mají tendenci opětovně se vracet k bývalé přítelkyni, která je už zná a oni vědí, co od ní můžou čekat.
To je však špatný důvod k tomu, abyste se zdržovali na místě a nehledali něco lepšího.
Zamyslete se, co vše vám vztah „na podruhé“ s vaší „ex“ přinese:
– vyčítání chyb a omylů z minulosti
– předhazování vašich nedostatků, které už jednou nepřijala
– dlouhou cestu k tomu, abyste se opět dostali na úroveň, kdy bylo vše perfektní
– problémy, které měli na svědomí to, že jste se už jednou rozhodli, aby byl váš vztah už minulostí
– a nakonec další trápení z toho, že jste udělali ve svém životě dvojnásobnou chybu a nešli raději vpřed novým zkušenostem a lásce

5/5 - (2 votes)
0