Superdrug aneb oáza krásy

Superdrug aneb oáza krásy

Kosmetický průmysl se neustále rozšiřuje. Před pár lety existovalo o polovinu méně kosmetických značek, než jich existuje dnes. Také kosmetické trendy zažívají neustálý vývoj. Protože co bylo in před měsícem, samozřejmě není in dnes. A můžete se dopustit faux pas, které Vám nikdo neodpustí. A to si přeci nikdo z nás nepřeje, že?
Kam si ale zajít, aby měli ty nejlepší produkty, které tak nutně potřebujete? Pokud se zeptáte nějakého kosmetického fanouška, tak Vám určitě v mžiku odpoví svojí oblíbenou značku kosmetiky. Bohužel každý Vám poví úplně rozdílný název, což Vám moc nepomůže a budete si muset nakonec udělat vlastní názor, což Vás bude stát nemálo času a též peněz. A to nikdo nechce.
regály v drogerii

Superdrug

V tomto článku bych se chtěla zaměřit na jeden obchod, který Vám řekne spousta dotázaných. Aneb Superdrug. Nejčastěji se s ním setkáte v Londýně, kde je opravdu na každém rohu. Což je výborná zpráva, protože kdo z nás by se chtěl vláčet přes celé město, když mu dojde ta jedna nejlepší rtěnka, která se dá přeci koupit jen v tom jednom obchodě, že? Pokud někdy zavítáte do Londýna, tak určitě nezapomeňte Superdrug navštívit. Logo, které obsahuje hvězdičku a nápis nikdo z Vás nedokáže přehlédnout. Je sice obyčejné, ale vypadá velmi elegantně.
kosmetické výrobky
A jak poznáte, že jste už blízko? Růžové tašky, které Vám v Supedrug k nákupu dají, se jednoduše nedají přehlédnout. Proč zrovna Superdrug? A proč zrovna Sephora? A proč zrovna dm? Vidíte. Každý si řekne, že ten jeho obchod či kosmetická značka je prostě nejlepší. Superdrug prodává ty nejznámější značky, které si může obyčejný smrtelník dovolit, což je mi jako studentce velice sympatické. Další dobrá zpráva je, že Superdrug má svůj vlastní online obchod, takže si tam může nakoupit opravdu každý. Což je skvělé, protože hodně značek se u nás prostě sehnat nedá.

0