Přijeďte za námi do Prahy a vyzkoušejte, jaké to je, zahrát si laser game. U nás máte celou řadu možností, co můžete dělat. Můžete si vybrat ze dvou arén. Buď se vydáte do temného zákoutí labyrintu, nebo vyzkoušíte, jaké to bylo v době Aztéků. Laser games Praha Vám nabízí sportovní a zábavné vyžití pro velkou skupinu lidí. Objednejte si termín a zarezervujte si u nás přes naše stránky vše potřebné.

Aztec (12)

Stačí, když zadáte, kolik Vás bude a termín. Pokud pojedete autem, tak se nemusíte obávat ohledně parkování, protože tohle jsme také zařídili. Můžete si vybrat z jedenácti typů her, takže pokud byste chtěli třeba do budoucna opakovat návštěvu, tak rozhodně máme co nabídnout. Staňte se našimi stálými zákazníky a získejte slevy.

Dárkové poukazy

Pokud byste chtěli udělat někomu radost a darovat mu něco, co by si dotyčný užil s kamarády nebo s rodinou, tak mu můžete dát náš dárkový poukaz. Takový dárek bude originální a jistě oslavence překvapí, tak se nebojte rozhodnout se správně. Darovat možnost něco zažít je rozhodně nejlepší. Taková zábava nikdy neomrzí. Připojte se i Vy k celé řadě maximálně spokojených zákazníků, kteří u nás byli a stoprocentně se vrátí a zažijí tohle dobrodružství znovu. Jen si to představte, jaké to asi může být. Rozhodněte se správně a vyberte si takový termín, který Vám bude vyhovovat. Pokud byste měli jakýkoliv dotaz, tak se neváhejte zeptat a my Vám na všechno odpovíme. Můžete se u nás i občerstvit. Dáte si pivo nebo jiný nápoj, posedíte, užijete si zábavu a pak pojedete domů. Není to krásně strávený čas s Vašimi nejbližšími? Je to skvělá šance, tak ji využijte.

skupina-mensi

Co u nás najdete

· Zábavu
· Skvělé ceny
· Sblížení s rodinou nebo s přáteli
· Vytvoření zážitku

Rozhodně byste to měli alespoň vyzkoušet, pokud jste to ještě nezkusili. Jistě budete nadšení a navštívíte nás vícekrát a pak to budete mít ještě za výhodnější ceny.