S blížícím se létem tráví většina lidí převážně na čerstvém vzduchu. A pokud vlastní prostornou zahradu, tak si relax neváhají užívat zejména z pohodlí domova a pěkně v klidu. S tím se však uspokojí hlavně dospělí, kdy prostor jejich zahrady vnímají jako místo pro pohodu a odpočinek, který jim tolik schází. Malé ratolesti ovšem potřebují něco, co jim poskytne dostatek zábavy, vyžití a samozřejmě i aktivitu, při které budou moct řádit s jejich kamarády.

dětská trampolína

Pokud ovšem nic takového nevlastníte, je načase si pořídit trampolínu, která je unikátním prvkem k tomu, jak v nich podpořit zdravý pohyb a dopřát jim radost ze skákání, které se neumí ubránit.

ČÍM VĚTŠÍ – TÍM ZPRAVIDLA LEPŠÍ

U trampolíny to rozhodně platí! I když máte doma jedno dítě, je mnohem praktičtější při investici do skákající atrakce myslet na dostatek prostoru a samozřejmě i na to, že u vás doma budou spokojeni i jeho kamarádi. Přesvědčit se o tom můžete v čase grilovacího večírku nebo narozeninové party, kdy se shromáždí velký počet dětí na jednom místě a hledají způsob, jak se rozptýlit.

děti na trampolíně

Trampolína 305 cm Good jump je tím pravým, co se vám zalíbí a nepochybně i prostorově vejde na vaši zahradu. Nejen její velikost je její hlavní výhodou, ale i bezpečnostní prvek, jakým je ochranná síť, která je umístěna kolem celé skákající plochy. Zip, který slouží jako otvor lze snadno uzavřít tak, aby děti nikdy nevypadly ven a pro větší opatrnost disponuje i malým žebříkem, který jim pomůže dostat se dovnitř i ven bez překážek.

Jestli tedy hledáte perfektní trampolínu, v našem sortimentu na několik kousků narazíte a vyberete si jednu z nich nejen proto, že v něm nalezete kvalitní typy, ale i díky jejich barevným odstínům, které vám vaši zahradu zpestří. Vaše děti tuto atrakci v červené, zelené nebo modré barvě na zahradě rozhodně nepřehlédnou a léto s ní si báječně užijí.