Možnost sledování filmů a seriálů online je tu velice dlouho. Je tu spousta způsobů jak legálních, tak těch nelegálních. Pojďme si, ale něco říct o těch, které jsou právně v pořádku.
 Koukáním na televizi spousta lidí tráví hodně času. Ať už při večerní pohodě, jen tak u ní odpočívat, nebo se podívat na nějaký zajímavý film. Avšak neustálé reklamy, není pořádně možnost si vybrat přesně co chceme a kdy chceme. Ano některé televize již mají funkci vrácení se v čase, ale pořád to není ono. Všechny tyhle problémy za nás řeší streamovací platformy. Jednoduše zaplatíte jednou za měsíc a můžete se koukat bez reklam a kdykoliv chcete na tisíce seriálů a filmů. To za cenu 2 vstupů do kina. Což zní určitě mnohem lépe než čekání u televize na váš oblíbený pořad.Retro televize.jpg
Ovšem nahradí tyhle platformy televizní stanice?
Ne jenom je možností na výběr mnoho, ale ony pořád přibývají. Můžete si zaplatit za filmy od Disney, HBO, či nejznámější Netflix, a to z daleka není vše. Ovšem platit si za každou jednu možnost, protože mají jinačí výběr by vás vyšlo hodně draho. Tudíž částečně tyhle platformy nahradí již zmiňované televizní stanice, pokud sem nikam samy neposunou. Trend Netflixu se rozrostl nejvíce u mladšího publika, starší generace nejspíš zůstanou u normálního televizního vysílání.
 Avšak i když trend „vyhraje“ nebude to konec televizím. Už teď máte možnost si na některých set top boxech zaplatit a můžete si vysílání vrátit zpět v čase. Spousta televizí má navíc už teď aplikace v sobě, takže například Netflix už budete mít ve svém zařízení hned po zakoupení.Ovladač vybírající seriál.jpg
 Pokud se roztrhnutý pytel s desítkami platform „nezašije“ tak televize nebudou mít problém. Ale kdo ví? Třeba se jednou dočkáme toho, že místo sledování televize se vše spojí a budeme si vždy pouštět to na co máme chuť kdekoliv a platit budeme pouze jednou.