Pomalými krůčky se k nám přiblíží léto a s ním i spousta sluníčka, příjemného opalování i polehávání na zahradě u bazénu. K zahradnímu bazénu a k vašemu rodinnému domku si však můžete pořídit i velmi užitečné příslušenství https://www.chlorito.cz/solarni-sprcha. Oceníte ji v celé řadě nejrůznějších situací. Třeba když teploty zatím nedosáhly tropických hodnot, váš bazén ještě není dostatečně vyhřátý a vy přesto hledáte trochu osvěžení. Také ji velmi oceníte, když celý den pracujete na zahrádce a potřebujete se rychle opláchnout a pokračovat v práci. Výborným pomocníkem je i v případě, že se snažíte o maximální udržení čistoty vody v bazénu. Osprchovat se před použitím bazénu je cesta, jak nezanést nečistoty z chodidel do nádrže.

Pokud je vaše zahrada menší a zahradní bazén se na ni nenachází, o to větší máte důvod, pořídit si solární sprchu. Poskytne vám perfektní způsob osvěžení a její teplota bude vašemu tělu velmi příjemná. Jakmile nám to letní teploty dovolí, budeme na zahradě trávit spoustu hodin, často celý den. Je úžasné, když máte možnost se během dne opláchnout. Takové osvěžení uvítáte i ve chvíli, kdy vám zahrada neslouží k pěstování ovoce a zeleniny, ale je pouze relaxační zónou. Vyšší teploty způsobí, že po sprše zatouží každý z nás a nemusí to být jen z důvodu toho, že jsme se zapotili při práci.

K dostání je celá řada modelů solárních sprch. I při malé investici si můžete zakoupit výborný doplněk vaší zahrady. A co je na tom nejpříjemnější? Za ohřev vody nebudete nikdy platit! Sluneční svit vám vodu ve sprše ohřeje zcela zdarma a vy si jen vychutnáte pobyt pod vodou.

Výhody solární sprchy:
– snadno umístíte na každou zahradu
– při pravidelném používání před koupáním snížíte množství nečistot v bazénu
– neplatíte za ohřev vody
– oceníte při práci na zahradě, když toužíte po osvěžení.