Domov
Bydlení za dostupnou cenu není jen sen!

Bydlení za dostupnou cenu není jen sen!


Také neustále intenzivně řešíte bydlení? Tedy především to, že nevíte, kde sehnat dostatek peněz, abyste si je mohli pořídit? Nemáte dostatečné úspory a v bance vám nechtějí dát hypotéku?
Taková situace vypadá na první pohled naprosto beznadějně, ale ještě je zde jedno rozumné řešení. A záleží jen na vás, jak moc jste nároční, anebo naopak skromní, a jaké jsou vaše finanční možnosti.cihlový domek, okno, dveře
I ti, kteří mají opravdu hluboko do kapsy, si většinou stále mohou pořídit mobilní dům. Jeho cena je vůči lidem natolik vstřícná, že tyto stavby rostou rok co rok v Česku jako houby po dešti. Ale nejedná se o žádnou neprověřenou novinku, ba naopak – na západ od nás je život v celoročních mobilních domech od Lavarohouse.cz naprosto běžnou záležitostí.
Ač jejich pojmenování mezi lidmi příliš důvěry nevyvolává, neboť se obávají, zda se nejedná o život v maringotce, takové obavy nejsou na místě. Je to stejně tradiční bydlení, jako každé jiné, jen s tím rozdílem, že na pozemku budete mít stavbu bez pevných základů o velikosti menšího městského bytu. A záleží jen na vás, zda jste ochotni tyto menší prostory akceptovat.
V každém případě vám v tomto bydlení nebude chybět nic důležitého – tedy nic, na co jste běžně zvyklí. Jedná se o tradiční bydlení v souladu s našimi standardy, takže v něm naleznete veškeré potřebné spotřebiče, nábytek i vybavení podle vašich představ. A samozřejmě nebudou chybět ani žádné přípojky na energie. Ostatně to, jak bude váš mobilheim vypadat, můžete vy sami přímo ovlivnit – výrobce vám ho zhotoví na přání ve svém areálu a hotovou stavbu následně doveze a usadí na vámi určené místo.dveře, zámek, klíče
A je zde ještě jeden příjemný bonus navíc, a to, že k usazení stavby nebudete potřebovat žádné stavební povolení.
Ovšem to, co vás jistě bude zajímat nejvíce ze všeho je jistě cena – a ta se pohybuje okolo jednoho miliónu korun.

4/5 - (6 votes)
0