Také neustále intenzivně řešíte bydlení? Tedy především to, že nevíte, kde sehnat dostatek peněz, abyste si je mohli pořídit? Nemáte dostatečné úspory a v bance vám nechtějí dát hypotéku?
Taková situace vypadá na první pohled naprosto beznadějně, ale ještě je zde jedno rozumné řešení. A záleží jen na vás, jak moc jste nároční, anebo naopak skromní, a jaké jsou vaše finanční možnosti.cihlový domek, okno, dveře
I ti, kteří mají opravdu hluboko do kapsy, si většinou stále mohou pořídit mobilní dům. Jeho cena je vůči lidem natolik vstřícná, že tyto stavby rostou rok co rok v Česku jako houby po dešti. Ale nejedná se o žádnou neprověřenou novinku, ba naopak – na západ od nás je život v celoročních mobilních domech od Lavarohouse.cz naprosto běžnou záležitostí.
Ač jejich pojmenování mezi lidmi příliš důvěry nevyvolává, neboť se obávají, zda se nejedná o život v maringotce, takové obavy nejsou na místě. Je to stejně tradiční bydlení, jako každé jiné, jen s tím rozdílem, že na pozemku budete mít stavbu bez pevných základů o velikosti menšího městského bytu. A záleží jen na vás, zda jste ochotni tyto menší prostory akceptovat.
V každém případě vám v tomto bydlení nebude chybět nic důležitého – tedy nic, na co jste běžně zvyklí. Jedná se o tradiční bydlení v souladu s našimi standardy, takže v něm naleznete veškeré potřebné spotřebiče, nábytek i vybavení podle vašich představ. A samozřejmě nebudou chybět ani žádné přípojky na energie. Ostatně to, jak bude váš mobilheim vypadat, můžete vy sami přímo ovlivnit – výrobce vám ho zhotoví na přání ve svém areálu a hotovou stavbu následně doveze a usadí na vámi určené místo.dveře, zámek, klíče
A je zde ještě jeden příjemný bonus navíc, a to, že k usazení stavby nebudete potřebovat žádné stavební povolení.
Ovšem to, co vás jistě bude zajímat nejvíce ze všeho je jistě cena – a ta se pohybuje okolo jednoho miliónu korun.