Typů, kde takový večírek uspořádat je nespočet. Řekněme si jich jen pár:
·         Bowlingový bar
·         Dance club
·         Firemní sál
·         Místní podnik
Je jen na vás, kde se rozhodnete akci uspořádat. Důležité je ovšem také téma večera, jestli už maškarní, Vánoce, retro, Halloween, opět je mnoho možností. Vezměme si teda Vánoce, protože už se nám nezadržitelně blíží. Kde uspořádat Vánoční večírek? Příhodné místo by byl firemní sál, kvůli navození příjemné a rodinné atmosféry.
Futuristický mrakodrap
Místo i téma už máme, co tedy dál? Dál se zaměříme na program celého večera. Je důležité mít naplánovaného něco, co zaměstnance a jejich rodiny pobaví. Vypišme si zde několik variant:
·         Kouzelník
·         Stand up comedy
·         Ohňová show
·         Adrenalinové vystoupení (BMX kola)
·         Živá hudba
A mnoho dalších, je jen na vás, co zvolíte. Nedílnou součástí večera by také měl být slavnostní přípitek, čímž se dostáváme k obsahu baru. Bar by měl být vybaven všemi existujícími druhy alkoholických i nealkoholických nápojů a obsluhován barmany, kteří dokážou namíchat jakýkoli drink. Co se jídla týče, je čistě na vás a odvozuje se od času, který pro večírek zvolíte. Pozdní doplníme pouze lehkými pokrmy, zato brzký opatříme i většími a vydatnějšími pokrmy pro případ, že by někdo nejedl z důvodu pohoštění na večírku. Zátky ke slavnostnímu přípitku. Mělo by se poděkovat všem zaměstnancům za jejich práci, dále by se měli alespoň z části naznačit firemní plány pro příští rok.
konferenční místnost
Večírku už ponecháváme volný průběh, pouze kontrolujeme vystoupení. Lidé by se měli hlavně bavit mezi sebou a případnému kontaktu s vaší osobou se nevyhýbejte. Přeci jen jste v určitém smyslu člověk, ke kterému vzhlížejí.
Mělo by jít o akci, která sblíží pracovníky, vybuduje přátelskou až rodinnou atmosféru a napomůže správnému fungování firmy. Skromnost a respekt vůči zaměstnancům, je určitě na místě. Bez nich, by žádná firma nemohla fungovat.