Udává totiž to, jak se doma cítíte. Jakou energii vnímáte. Jak to na vás všechno působíte. Můžete se cítit stísnění, můžete se cítit bezpečně, můžete se cítit odpočatě nebo naopak nabití adrenalinem. Můžete dělat spoustu věcí, můžete pracovat spoustu hodin v práci, vždycky byste se ale měli cítit ve vašem domě dobře. Pokud ne, tak je něco špatně a je třeba to změnit.
černá lampa
Například pokud bydlíte v „špatné“ čtvrti a pomalu se bojíte vyjít z domu ven, a máte na to, měli byste se přestěhovat. Pokud má váš dominantní partner rád růžovou a křiklavé barvy, přitom vy jste spíše klidná osoba, tak se ve vašem růžovém pekle budete cítit jako na nožích, nepříjemně a budete se každý den modlit, ať můžete jít kamkoliv jinam. To je ten největší problém – doma bychom měli být doma, ne na návštěvě.
nálepka zajíce nad vypínačem

Někdy je lepší zjistit si všechno

Často se nám může stát, že máme „nedostatek“ informací. Není to vůbec nic špatného, v dnešním světě přehlcení je velmi obtížné najít cestu zpátky. Proto byste měli hledat co nejvíce na internetu. Existuje spousta článků, které vám mohou pomoci. Někdy je funkčnost ta vlastnost, kterou hledáte. Funkční byt není vůbec nepohodlný či nelibý byt, je to prostě jenom byt, kde se cítíte dobře a ještě k tomu všemu je to všechno tak nějak do sebe zapadající a hlavně praktické. S tím souvisí i zásuvky a spínače! Často mají lidé nekvalitní spínače a zásuvky, je pak hrozně těžké hledat viníka, když se něco zkracuje nebo se něco pokazí. Často se protlačí spínač a je pak těžké vůbec rozsvítit.
vypínač na hlavě

Někdy je to těžké, jindy ne

Najít tu správnou volbu pro vás, byť se jedná o sebevětší drobnost, nemusí být lehké. Jsme totiž, jak jsme již psali, přehlceni reklamou i ostatními. Proto je důležité se prostě sami přesvědčit. Nakupte nejrůznější spínače, když tak je vyměníte. A hned uvidíte, že ty levné, které jsou nejen ošklivé, ale také nekvalitní, vás zklamou do několika měsíců.