Člověk je od přírody naprogramovaný k tomu, že neustále vyhledává nové sexuální zážitky. Sexualita je běží součástí našich životů, a je třeba o ni pečovat. Samozřejmě všeho s mírou, ale pokud ji budete odstrkovat do pozadí, čeká vás řada zdravotních nepříjemností. Buďte psychicky i fyzicky v pohodě a nezanedbávejte svoje sexuální zdraví. Jedním ze způsobů, jak zažít něco nového, a jak povzbudivou sexualitu, může být erotická masáž https://mataharisalon.cz/cs/klasicka-eroticka-masaz. Stačí za námi jen přijít, naše masérky se vám budou rády věnovat. víte, že si dokonce můžete masérku vybrat podle vašich preferencí přímo na našem webu?

masáž muže

Náš salon uvítá všechny
Naše masérky poskytují několik druhů erotických masáží. Můžete vyzkoušet klasickou masáž, kde vás masérka namasíruje bude nahá nebo v prádle. To není všechno, nabízíme i další duhy masáží.

BDSM masáž – jak název napovídá, jde o erotickou masáž s prvky BDSM pro milovníky této praktiky

Body-to-body massáž – masáž celého těla přímo tělem masérky

Toto a mnohem více vám nabízí náš masážní salon, který najdete na dvou adresách v Praze. Rozhodně se máte na co těšit. Po příchodu dostanete župan, přezůvky a ručník, a dáte si sprchu. Chcete se sprchovat sami nebo s masérkou? Je to na vás. Naše služby byly dříve spíše pro pány, ale doba pokročila, a rádi v našem salonu uvítáme i ženy. Na pohlaví zkrátka nesejde. A jak to končí? Většina masáží končí vyvrcholením, což lze asi vzhledem k těmto druhům masáží očekávat . Není se za co stydět, je to normální.

masážní olej

Naše masérky provádí i masáž prostaty, což je nejen příjemná masáž, ale má i mnoho zdravotních benefitů. O svou prostatu by měli pečovat zejména muži ve středních letech až muži ve starším věku, a její masáž může eliminovat riziko její rakoviny. Pečujte o sebe, a vyzkoušejte erotickou masáž prováděnou našimi masérkami, které k masážím používají horké masážní oleje, a k masáži prostaty i latexové rukavice.