V dnešní době ještě nemáme celou republiku pokrytou Wi-Fi ani elektřinou. No, na co by byla potřeba elektřina například v lese při procházce. Občas se však na takových místech pořádají akce, na kterých například stánkaři vaří či smaží různá jídla a k tomu potřebují elektřinu. V Praze se koná několik takových akcí ročně, a tak bylo potřeba najít řešení.

IMG_20190702_082045

Tímto řešením jsou elektrocentrály. Půjčovna elektrocentrál Praha valeon.cz se zaměřuje na poskytování, půjčování a prodej těchto strojů. Pokud tedy máte v plánu mít někde stánek nebo zaopatřujete proud pro celou akci, tak se můžete obrátit na tuto firmu. Jestliže si nevíte rady, který přístroj pro vás bude nejlepší, tak bude dobrou volbou je kontaktovat. Využít můžete jejich kontaktní formulář, který najdete přímo na jejich internetových stránkách. Zkrátka nemusíte se bát toho, že by vám nikdo nepomohl.

Pokud si přejete znát přehled financí, tak vám rádi zpracují kalkulaci.
Těchto služeb nemusí využít jen pořadatelé různých kulturních a společenských akcí, ale také firmy, které potřebují proud i přesto, že jejich dodavatel elektřiny má výpadek. Pokud tedy víte o plánované odstávce ve vaší firmě, tak si můžete tuto mechaniku zapůjčit. Pokud víte, že k odstávce dochází poměrně často, tak si stroj můžete koupit. Spolehlivost je vysoká. Jelikož vám vše bude dovezeno, sestrojeno a v průběhu používání i testováno a budou prováděny také zátěžové testy, aby byly odhaleny případné vady.

300kva

Nemusíte si zapůjčit jen elektrocentrálu. Společnost disponuje také zařízeními jako jsou: světelné věže, transformátory a další systémy. Takže tato firma se nezaměřuje pouze na jedno zařízení, ale na více.
Už se nemusíte obávat toho, že vaše společnost prodělá v době, kdy nebude mít přístup k počítačům a jiné technice, která je potřeba k provozu firmy.