Krátkodobý i dlouhodobý pronájem

dodávka, nákres

Jen proto, abyste převezli pár kousků nábytku nebo dopravili nějaký stavební materiál pro rekonstrukci Vašeho domu, hned nemusíte pořizovat nový prostornější vůz. Také si nemusíte objednávat drahou spediční službu a spoléhat na jejich pracovníky, že se budou k Vašemu nákladu patřičně chovat a zabezpečí jej před poškozením. Stačí Vám se obrátit na naši spolehlivou půjčovnu dodávek Praha 4.

Naše půjčovna dodávek Praha 4 má pro Vás ve svém vozovém parku připraveno hned několik vysoce kvalitních a spolehlivých užitkových vozů různých velikostí a modelů v perfektním technickém stavu. Jsou připraveny na přepravu Vašich nákladů odkudkoliv a kamkoliv a to nejen po naší republice, ale také do zahraničí, pokud si budete přát.

Opravdu nezáleží na tom, jestli potřebujete Váš náklad jen převézt z jedné ulice do druhé v jednom městě nebo jestli s našimi vozy pojedete až na druhý konec republiky či dokonce až za její hranice. Naše půjčovna dodávek Praha 4 Vám nabízí jak krátkodobý tak také dlouhodobý pronájem. Takže můžete naše vozy využívat jak několik týdnů tak i klidně jen jeden den.

krabice, vozík

Velkou výhodou naší půjčovny dodávek je samozřejmě možnost ujetí neomezeného počtu kilometrů s našimi vozy, dále možnost přistavení vozidla až k Vám před dům a následné odvezení, také můžete využít našeho pronájmu vozu i s řidičem a našich stěhovacích služeb. Jinak v ceně pronájmu už máte zahrnuto zákonné i havarijní pojištění a to jak u nás tak i v zahraničí, dále pak dálniční známku a prémiovou asistenční službu.

Stačí se jen podívat do naší nabídky a vybrat si model a velikost vozu, který přesně odpovídá Vašim požadavkům. Jsme si jisti, že Vás naše nabídka potěší. Naše kvalitní vozy francouzské spolehlivé značky Vám jistě poslouží skvěle.

náklaďák, auto

0