dodávka, nákres

Jen proto, abyste převezli pár kousků nábytku nebo dopravili nějaký stavební materiál pro rekonstrukci Vašeho domu, hned nemusíte pořizovat nový prostornější vůz. Také si nemusíte objednávat drahou spediční službu a spoléhat na jejich pracovníky, že se budou k Vašemu nákladu patřičně chovat a zabezpečí jej před poškozením. Stačí Vám se obrátit na naši spolehlivou půjčovnu dodávek Praha 4.

Naše půjčovna dodávek Praha 4 má pro Vás ve svém vozovém parku připraveno hned několik vysoce kvalitních a spolehlivých užitkových vozů různých velikostí a modelů v perfektním technickém stavu. Jsou připraveny na přepravu Vašich nákladů odkudkoliv a kamkoliv a to nejen po naší republice, ale také do zahraničí, pokud si budete přát.

Opravdu nezáleží na tom, jestli potřebujete Váš náklad jen převézt z jedné ulice do druhé v jednom městě nebo jestli s našimi vozy pojedete až na druhý konec republiky či dokonce až za její hranice. Naše půjčovna dodávek Praha 4 Vám nabízí jak krátkodobý tak také dlouhodobý pronájem. Takže můžete naše vozy využívat jak několik týdnů tak i klidně jen jeden den.

krabice, vozík

Velkou výhodou naší půjčovny dodávek je samozřejmě možnost ujetí neomezeného počtu kilometrů s našimi vozy, dále možnost přistavení vozidla až k Vám před dům a následné odvezení, také můžete využít našeho pronájmu vozu i s řidičem a našich stěhovacích služeb. Jinak v ceně pronájmu už máte zahrnuto zákonné i havarijní pojištění a to jak u nás tak i v zahraničí, dále pak dálniční známku a prémiovou asistenční službu.

Stačí se jen podívat do naší nabídky a vybrat si model a velikost vozu, který přesně odpovídá Vašim požadavkům. Jsme si jisti, že Vás naše nabídka potěší. Naše kvalitní vozy francouzské spolehlivé značky Vám jistě poslouží skvěle.

náklaďák, auto