Vaše oblečení je potřeba občas vyměnit za novější a módnější. Týká se to také i spodního prádla. Obměňte jednou za čas vaše podprsenky a kalhotky. Dopřejte si něco luxusnějšího, třeba v podobě calvin klein spodního prádla, které vás nadchne a kterou si zamilujete na první vyzkoušení. Vaše tělo se tak bude cítit jako v bavlnce, a to doslova. Složení je totiž většinou kombinace bavlny a modalu. Vaše tělo se tak zahalí do na omak příjemného a pohodlného materiálu, ve kterém se budete cítit příjemně. Toto prádlo je sportovnějšího vzhledu a skvěle tak plní funkci prodyšnosti a pohodlí při různých pohybových aktivitách. Je tedy jako dělané pro milovnice sportu a pohybu. Pokud se i vy řadíte mezi sportovní nadšenkyně, sportovní kalhoty a podprsenky od této značky by neměly chybět ve vašem šatníku.

černá podprsenka

POHODLÍ PŘI SPORTU
Jestli mezi vaše sportovní koníčky patří například běhání, jízda na in-line bruslích, na kole, fitness centrum nebo něco jiného, jistě sami dobře víte, že při takovém sportování potřebujete především pohodlné a prodyšné oblečení. Jedině tak, si budete moci naplno užívat pohybu a cítit se při něm příjemně. A na tyto příležitosti myslela také i světoznámá módní značka calvin klein, co se spodního prádla týče. Můžete si tak pořídit různé sportovní podprsenky a kalhotky ze 100% bavlny nebo v kombinaci s modalem, které jsou velice příjemné na těle, materiály jsou prodyšné a dobře sají pot. Při provozování jakéhokoliv sportu vás tak nikde nebude nic tlačit, škrtit nebo pnout a vy se tak budete moci cítit maximálně pohodlně.

podprsenka

Při pořízení kalhotek a sportovních podprsenek do vašeho šatníku od této světoznámé značky se můžete spolehnout na vysoce špičkovou kvalitu a maximální pohodlí, které máte zaručeno, a to za každé situace, při různých příležitostech.