Pokud patříte mezi bohaté či alespoň trochu movitější lidi, gratuluji vám. Máte štěstí a můžete si náležitě užívat života.
Jste-li ale naopak těmi, kdo mají hluboko do kapsy, je mi vás líto. A to zejména za předpokladu, že jste dosud neobjevili půjčku jménem americká hypotéka nebankovní, jež by vám dávala naději na to, že už zanedlouho bude dobře. Nebo aspoň líp.
Protože právě ten zmíněný finanční produkt od nebankovního sektoru je tím, co může výrazně usnadnit situaci těch, kdo jsou v tíživé ekonomické situaci. A to z několika prostých důvodů.

obchod

  • Alfou a omegou tohoto typu úvěru není výše žadatelových příjmů. Jež jsou právě v případě chudobou postižených lidí zpravidla nízké a tím znemožňující získat nějakou klasickou bankovní půjčku.
  • Vše tu nestojí a nepadá s případnými záznamy v registru dlužníků. Čímž jsou opět tradičně znevýhodňováni především ti, kdo jsou delší dobu až po uši v problémech a tudíž se daleko snáze dostali do situace, kdy jednoduše neplatili, protože neměli z čeho.
  • Splácení půjčky se tu může protáhnout třeba až na třicet let, což znamená natolik významné snížení splátek, že si je může dovolit i ten, kdo má hluboko do kapsy.
  • Nepožadují se tu žádné poplatky předem, jež by deklasovaly ty, kdo nemají dost možná ani na živobytí, natož na to, aby si platili třeba i jenom za iluzi, že by mohli něco dostat.

obchod
Pokud se chce nepříliš majetný člověk odrazit ode dna a žít lépe, může toho právě s americkou hypotékou dosáhnout vcelku snadno. Stačí jednoduše vyplnit online dotazník, poskytnout té které nebankovní finanční instituci coby záruku za poskytnutý úvěr nějakou svou nemovitost a vyčkat odpovědi, z níž bude patrné, kolik peněz a za jakých podmínek si tu dotyčný může půjčit. A ve chvíli, kdy je o tom sepsána srozumitelná smlouva, už nestojí nic v cestě tomu, aby byla dotyčná suma vyplacena.

A to bez ohledu na to, k čemu má být použita. Takže může bez problémů posloužit třeba i ke splacení starších nevýhodných půjček nebo vyrovnání exekucí, jež chudého člověka táhnou často ke dnu jako kámen.
A pak už i onen nebožák může žít jako člověk. Přesněji jako slušný člověk. Tak, jak se sluší a patří.