Toto nové středisko je moderně vybavené a zaměstnává léty prověřené zubaře, které dělají vše pečlivě a také bezbolestně. Dělají se zde preventivní prohlídky, rentgen, dentální hygiena, bělení zubů, ale i složitější zákroky. Ve středisku je příjemné prostředí a každý objednaný pacient je objednaný na přesný čas, díky kterému se předejde frontám. Po příchodu jdete ihned do ordinace, kde si ho vezme zubař.

zubař

Zubař Praha, je osvědčená volba a pacient na tuto kliniku nedají dopustit. Tato klinika nově přijímá pacienty, kteří mají problémy se zuby. Registrovat se můžete online, nebo si můžete zajet na jednu z jejich klinik. Pokud se Vám nehodí klinika v Praze, tak se můžete dostavit na kliniku v Mělníku, Roudnici nad Labem, nebo v Horní Počaply. Také se můžete těšit na to, že klinika spolupracuje s pojišťovnami a ušetříte tak nějaké peníze. Mezi tyto pojišťovny patří veškeré pojišťovny státu a také pojišťovna VZP, Maxima a PVZP.

zubař (2)

Na webových stránkách této kliniky se můžete podívat na nejrůznější zajímavosti o klinice a také její umístění. Pokud si vyberete kliniku v Praze, tak se můžete těšit na dobré parkování a také spoje autobusem a tramvají. Také na webových stránkách najdete kompletní ceník služeb, které klinika nabízí a také na akce, které klinika nabízí. Prohlédnout si můžete také celý tým klinika v Praze a podívat se jak vypadají prostory kliniky. Vůbec vám pak nepřijde, že sedíte u zubaře, ale spíš někde v knihovně, či v jiným centru. Pokud jste u zubaře nikdy nebyli, nebo už dlouhou dobu, tak Vás zajisté pošlou na rentgen a poté na dentální hygienu. Pokud ani na té jste nikdy nebyly, tak se nebojte toto čištění je bezbolestné a zvládne ho i malé dítě.

Pokud tedy máte jakýkoliv problém se zuby, tak se obraťte na jednu z těchto klinik. Zaručeně budete mít zuby opět v pořádku a budou zase čisté.