Nakupování
Ano, vaše děti budou určitě tuto hračku znát

Ano, vaše děti budou určitě tuto hračku znát

A pokud jsou menší, určitě na vaši otázku odpoví, že ji mají všechny děti, jen ony bohužel nějakým nedopatřením ne. A vám nakonec po dlouhém rozhovoru nezbude nic jiného, než se seznámit s malým kamarádem Tomášem. Proč? Abyste svému dítěti koupili tu správnou lokomotivu. Asi každý z nás velkých kluků, už tatínků, ale i některé maminky, si určitě vzpomenou na období svého dětství, kdy jsme si rádi hráli s vláčkem.

dětské mašinky

Vůbec nebyl problém, aby se dětský pokojík popřípadě parádní pokoj obývací změnil na malou železnici, i s domečky či nádražím, které jsme si za pomoci rodičů vystřihovali a následně slepili z časopisu ABC. To byla zábava, mnohdy se i rodiče připojili a pomáhali s připojováním vagónků. Ale to můžete provádět i nyní, navíc jako rodič a spolumajitel malé železnice, kterou koupíte zároveň s vláčkem, zjistíte, že se zatím kolejiště rozrostlo o tajuplný ostrov Sodor. Na tomto ostrově mohou a skutečně probíhají různá dobrodružství. Také pro doplnění, právě zde bydlí mašinka Tomáš a spousta jeho kamarádů. Ty můžete poznat z oblíbeného animovaného seriálu Mašinka Tomáš. Všichni obyvatelé ostrova v čele s vláčkem, nabízejí pomoc všude tam, kde je jí zrovna potřeba. Máte tedy jako dospělák možnost se svými dětmi vstoupit do světa, kde můžete spolu zažít spoustu dobrodružství, a navíc se vrátit do svého dětství, kdy byl pan výpravčí v nádherné červené čepici tím hlavním železničním hrdinou.

 

malý vláček

 

Tím hrdinou je dnes už někdo jiný, samozřejmě, že to je naše malá lokomotiva.  Mašinka Tomáš masinka tomas je správný vláček, jezdí sám, má totiž motorek na baterii, má i své kolejiště a dětský pokojíček, nebo i váš obyvák, který máte spíše určený pro hosty, se mohou změnit na velkou hrací místnost a tím vám umožní se dostat a to celé rodině do světa, který je plný neobyčejných a dobrodružných zážitků.

 

4.7/5 - (3 votes)
0